It's not what YOU DO, it's what you CAN DO

נירית כהן

הרצאה לעובדים לקידום תהליכי קריירה בתוך הארגון, כולל מעברי תפקיד רוחביים, מודעות לצורך לקחת אחריות על פיתוח וצמיחה בתוך הארגון, ומתן כלים לזיהוי פרויקטים, משימות והזדמנויות מעבר לתפקיד וליום-יום.

שנים לא דיברנו עם העובדים על קריירה כדי שחס וחלילה לא להכניס להם רעיונות לראש.

או יותר נכון, דיברנו רק עם אלה שכן רצינו שיחשבו החוצה – בתכניות סיום העסקה, פיטורין, צמצומים. זה כבר לא עובד.

היום קריירה זו שיחה על פיתוח, על צמיחה, על הצורך של העובדים להיות שותפים לתהליך, לעבור בין תפקידים, להשתתף בתכניות פיתוח, לקחת אחריות על הדבר הבא. להבין שזה לא תמיד עוד קידום או שלב למעלה בסולם. שזה לא מה אני עושה אלא מה אני יכול לעשות.

בהרצאה זו נדבר על ניהול קריירה בארגון מנקודת מבט חדשנית שבוחנת את נקודות ה Win-Win שמחברות בין צרכי העובדים והארגון וכל הכלים שעומדים לרשות העובדים כדי לעצב את הקריירה שלהם בתוך הארגון, לצמוח ולהתפתח.

כי יש כאן הזדמנות חד פעמית – הארגון צריך אנשים רלוונטיים, משתנים, מעודכנים והוא לא יוכל לגייס אותם רק מבחוץ. ואנשים צריכים לקחת אחריות על פיתוח הקריירה שלהם כדי שיישארו רלוונטיים ומעודכנים וישתנו בהתאם לצרכי הארגון והשוק. החדשות הטובות שפגשנו כאן זהות אינטרסים. וכולם ירוויחו.

מה בהרצאה?

  • איך לומדים להיות LIFE LONG LEARNER.
  • כלים לפיתוח קריירה.
  • איך להיות עובד / מנהל רלוונטי ומעודכן.

משך ההרצאה: 50-60 דקות.

למי מתאימה ההרצאה?

למנהלים ועובדים שרוצים לנהל איתם שיח סביב קריירה פנים ארגונית, על קריירה כקיר טיפוס, קריירה רוחבית, בתוכניות קריירה ארגוניות, פיתוח עובדים ומנהלים.

 

אודות המרצה

נירית כהן – מובילה שיח חדשני על עולם העבודה המשתנה והאופן שאנחנו משתנים איתו – בקריירה, בארגון, בחינוך. היא מרצה מבוקשת, יועצת לארגונים ולמערכות ממשל בתהליכי טרנספורמציה, כותבת קבועה בעבר בגלובס וכיום בדה־מרקר, ומשדרת את הפודקאסט היי־טק בפקקים ומומחית מובילה לעיצוב קריירה בעולם החדש.

במשך כשלושים שנה כיהנה בחברת אינטל במשרות ניהול בכירות בארץ ובעולם, מתוכן עשור כסמנכ"ל משאבי אנוש של אינטל ישראל.

מזה עשור שנירית משלבת את הניסיון הארגוני ביחד עם ידע נרחב על כל מה שמשתנה בעולם העבודה סביבנו, שילוב שמאפשר לה להנחית את העתיד אל המציאות, לתרגם את המגמות להשלכות פרקטיות, לזהות את התהליכים והכלים העומדים לרשותנו בארגון, כמנהלים, כאנשי משאבי אנוש, כעובדים, לוודא שאנחנו מוכנים לשינויים.

נירית עובדת עם פורצי דרך במגוון תחומים ועולמות כדי ליצור תמונות עתיד ולתרגם אותן לטרנספורמציות הנדרשות ולשרטט את הדרך מכאן לשם.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

להזמנה אליכם לארגון מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"*" אינדוקטור שדות חובה