צמרת פירסט

יזמית חברתית סדרתית פורצת דרך ומרצה בינלאומית. צמרת הקימה והובילה שורה של מיזמים עסקיים וחברתיים, המסיעיים להצלת חיים בקרב אוכלוסיות בסיכון. אחד העקרונות המנחים את צמרת בחייה הוא לייצר אימפקט גלובלי וסקיילבילי.

כיום צמרת מייסדת שותפה ונשיאת AAID, מיזם טכנולוגי המבוסס על AI (בינה מלאכותית) כדי לתת מענה לגורם #1 של תמותת אמהות בעולם: הפלה לא בטוחה. המיזם זכה במענק משמעותי מ-Grand Challenges היוקרתי. לפני כן, היתה מייסדת שותפה וכיהנה כמנכ"לית בחברה שפיתחה מכשיר רפואי לבלום את התפשטות מחלת האיידס, אשר זכה באישור של ה-FDA, אישור היסטורי של ארגון הבריאות העולמי וכן לתמיכתו הציבורית והאישית של ביל גייטס.

המיזם עורר סקרנות גלובלית נרחבת והביא את צמרת להופיע על במות נחשקות כגון TEDMED, TEDx וכדוברת ראשית בפתיחת הכנס השנתי של אייפ"ק בוושינגטון בפני 13,000 אנשים וכן סקירה בעיתונות העולמית.

ALL ABOUT INTRAPRENEURSHIP

כל הפרטים על הפעילויות השונות של צמרת פירסט מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

הפעילות של צמרת כוללת

הרצאת השראה עיסקית
הרצאת הדגל של צמרת ״כשחזון פוגש מציאות״ הועברה בפני מאות אלפי אנשים, החל מילדי כיתה ז' בחטיבות הביניים ועד למנהלים הבכירים ביותר בכל יבשת, תעשייה, מגזר ותרבות.

סדנאות מנהלים
סדנאות מנהלים מותאמות לקהל היעד ולמטרות הארגון, במהלך הסדנא צמרת מפרקת ומרכיבה מחדש כל מה שידעתם על יזמות פנים ארגונית, חוסן, הנעה של בעלי עיניין ועוד.

כל הפרטים על הפעילויות השונות של צמרת פירסט מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

תפריט