נירית כהן

נירית מובילה שיח חדשני על עולם העבודה המשתנה והאופן שאנחנו משתנים איתו – בקריירה, בארגון, בחינוך. היא מרצה מבוקשת, יועצת לארגונים ולמערכות ממשל בתהליכי טרנספורמציה, כותבת קבועה בעבר בגלובס וכיום בדה־מרקר, ומשדרת את הפודקאסט היי־טק בפקקים ומומחית מובילה לעיצוב קריירה בעולם החדש. משך כשלושים שנה כיהנה בחברת אינטל במשרות ניהול בכירות בארץ ובעולם, מתוכן עשור כסמנכ"ל משאבי אנוש של אינטל ישראל.

מזה עשור שנירית משלבת את הניסיון הארגוני ביחד עם ידע נרחב על כל מה שמשתנה בעולם העבודה סביבנו, שילוב שמאפשר לה להנחית את העתיד אל המציאות, לתרגם את המגמות להשלכות פרקטיות, לזהות את התהליכים והכלים העומדים לרשותנו בארגון, כמנהלים, כאנשי משאבי אנוש, כעובדים, לוודא שאנחנו מוכנים לשינויים. נירית עובדת עם פורצי דרך במגוון תחומים ועולמות כדי ליצור תמונות עתיד ולתרגם אותן לטרנספורמציות הנדרשות ולשרטט את הדרך מכאן לשם.

ALL ABOUT THE FUTURE OF WORKPLACES

כל הפרטים על הפעילויות השונות של נירית כהן מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

כל הפרטים על הפעילויות השונות של נירית כהן מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

  הפעילות של נירית כוללת

  הרצאות
  ההרצאות של נירית מאירות את השינויים העוברים על עולמנו ומרחיבות את המבט על ההשלכות של שינויים אלה על ההיבטים השונים של המציאות בעבודה.

  סדנאות
  בנורמלי החדש אחרי הקורונה הארגון ההיבירידי מצריך מאיתנו כלים ניהוליים חדשים. התכנים האלה פותחו מתוך מחקרים על עולם העבודה המשתנה והמיומנויות הנדרשות למנהלים בעידן הזה.

  יעוץ אסטרטגי
  עולם העבודה המשתנה מפגיש אותנו עם סוגיות חדשות ומשנה את מרחב הפתרונות בסוגיות מוכרות. דווקא בתקופה זו יש במרחב הגמישות שעולם העבודה החדש מקנה לנו הזדמנות לטרנספורמציה בכל עולמות השיח שאתם מנהלים עכשיו, כדי להתאים אותם לאתגרים החדשים.

  מרכזי קריירה
  העיסוק בקריירה נוגע היום ברבים. ארגונים מגלים שאין ברירה, כבר אי אפשר להניח שאנחנו אחראיים רק על מחזור חיי העובד בתוך הארגון. כי בעולם שבו אנשים יודעים שהיציבות התעסוקתית שלהם מגיעה מהיכולת שלהם להשאר רלוונטיים בשוק התעסוקה. הם מגדירים ציפיות חדשות מהארגון ומהמנהלים כחלק מפיתוח עובדים, שימור עובדים, מסלולי קריירה, מעבריות בין תפקידים.

  תוכנית דיגיטלית
  בלי קורות חיים ומודעות בעיתון: כך מוצאים עבודה בעולם החדש.

  ספר
  המדריך לקריירה בעולם משתנה.

  כל הפרטים על הפעילויות השונות של נירית כהן מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

  תפריט