עדי יופה

טרנדולוגית ומומחית לעתידנות עסקית, כותבת הספר ״הבא – השיטה לחזות טרנדים כשהעולם משובש״. עוסקת בשני העשורים האחרונים בניתוח וחיזוי מגמות עתיד. במהלך שנים אלה, מעניקה עדי שירותים לחברות ולארגונים הגדולים בארץ ובעולם בכל הקשור למגמות עתידיות והשפעתן על הסביבה העיסקית.

בנוסף, משמשת עדי כמרצה בבית הספר למינהל עסקים בבינתחומי בהרצליה ומפרסמת מידי שנה תחזית מגמות לעתיד הקרוב אשר זוכות לפרסום בתקשורת ומשמשים כלי עבודה עבור אנשי מקצוע ומנהלים רבים.

עדי מרצה מבוקשת, המרצה בפני מגוון פורומים עסקיים וציבוריים בארץ ובעולם. הרצאותיה מתמקדות בחשיבת עתיד, זיהוי מגמות בתחומים שונים ובשיטה לחזות טרנדים בעולם משובש.

״המטרה שלנו היא לשרטט עבור ארגונים את המגמות שעשויות להשפיע עליהם בעתיד הנראה לעין, כדי לאפשר להם לצמוח ולהתפתח בעולם משובש״.

ALL ABOUT FUTURE TRENDS

כל הפרטים על הפעילויות השונות של עדי יופה מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

הפעילות של עדי כוללת

הרצאות
תוכן ההרצאות מותאם לקהלי יעד שונים, מדירקטורים ומנכ״לי חברות ועד לקהל הרחב המעוניין להעמיק בתחום ידע שאף פעם לא מפסיק להיות רלוונטי.

סדנאות באמצעות הסדנאות המיוחדות של עדי, המבוססות על עיקרי הקורס האקדמי שפיתחה עבור בית הספר למינהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה, נטמיע את המיומנות הנרכשת של "חשיבת עתיד" לקבוצות של מנהלים.ות (בכל דרג בארגון).

דוח מגמות שנתי
הדוח השנתי של עדי הפך להיות מסורת אליה מחכים אנשי מקצוע מכל התחומים. הוא נכתב על מנת לתת השראה וכלים לתכנון והבנת המגמות המתפתחות בעולם בשנה הקרובה.

ספר
הספר שילמד אתכם איך מזהים את הדבר הבא.
הבא – השיטה לחזות טרנדים כשהעולם משובש

כל הפרטים על הפעילויות השונות של עדי יופה מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

תפריט