נעים להכיר.

אנחנו קרן וטל, מתמחות בהאצת פעילות למרצים ואנשים יוצאי-דופן בתחומם.
ב 15 שנים האחרונות אנחנו עובדות עם מרצים ומרצות מובילים מהשורה הראשונה ועוסקות בקידום אנשים ורעיונות שעושים שינוי. אנו חולקות את הידע, הניסיון והמומחיות שלנו עם לקוחותינו – כדי להבטיח שימשיכו להניע את העסק שלהם קדימה.

אנחנו עובדות עם א.נשים שיודעים לקחת את התשוקה והאג׳נדה שלהם ולהיות רוק סאטר על הבמה. עד היום היינו שותפות בפיתוח של עשרות הרצאות וסדנאות, שיווקנו אותן לכל הארגונים המובילים במשק, בכל המגזרים. הניסיון הרב שלנו, בשילוב היכרות עמוקה עם השטח במגזר העיסקי, הם הבסיס שעליו עומדות הפעילות והמתודולוגיה שלנו.

אנחנו עושות את זה אחרת, כי אנחנו בנויות אחרת. 

אז אם גם אתם רוצים שהאירוע הבא שלכם יהיה לא פחות מ wowww, שישאיר חותם ויהדהד במסדרונות המשרד גם הרבה אחרי שיסתיים, שלא תפסיקו לקבל מחמאות על התאמת התוכן המדוייק לאג׳נדה של המפגש, או בקיצור שיהיה Remarkable   –
כל מה שצריך לעשות זה לדבר איתנו. ​

כוח העל של שתינו יחד

מדברות ארגונית שפת אם, מכירות את אתגרי השטח בכל מגזר ויודעות לחבר את כל הנקודות כדי לייצר עבורכם חוויה שהיא Remarkable.

טל סנד

Chief Of Making Things Happen

אני מגיעה מעולמות ההדרכה והפיתוח הארגוני. ב 2011, אחרי תואר שני בהתנהגות ארגונית ולמעלה מעשור בחברת התקשורת הסגולה, בין השאר כמנהלת הדרכה, הרגשתי שמשכורת קבועה, בונוסים ורכב חברה זה פשוט… נוח מידי. החלטתי לשלב את הידע והניסיון הארגוני שלי, התשוקה לצעוד בדרכים שעדיין לא סללו, היכולת לבנות ולהוציא לפועל רעיונות חדשים, אל תוך עולם העבודה של מרצים יוצאי דופן ברמה בינלאומית.

לאורך השנים אנשים שעובדים איתי תמיד שאלו ״אז רגע, מה בעצם הטייטל שלך?״, ואני? לא אדם של טייטלים. אני ביצועיסטית לא קונבנציונלית שיודעת לגרום לדברים לקרות. אז כדי לתת מסגרת לכל מי שצריך, נעים מאוד, אני טל סנד ואני Chief of making things happen.

אומרים שיש לי יכולת יצירתית ומהירה לבניית קונספטים חדשים, אני מומחית בפיתוח ופיצוח תוכן והתאמתו לצרכי הקהל המגוונים. יודעת לארוז מוצרים ושירותים והאהבה הגדולה שלי היא פיצוח אתגרים חדשים. חוץ מזה אני גם נשואה לבן ואמא לשלושה (בנים, מיינד יו), וכשאני צריכה משהו לנשמה אני נכנסת למטבח לאפות, אבל זה כבר סיפור למקום אחר.

קרן גרין

CHIEF OF MAKING MAGIC

אני מניעה דברים. קושרת קשרים, יוצרת חיבורים, טווה חוטים. אני יכולה לדבר עם מאה איש ביום, מתחומים שונים; חינוך, בריאות, צבא, פוליטיקה, כלכלה. אני אוהבת אנשים. אני אוהבת שיחות עם אנשים. אני אוהבת תוצאות. אני אוהבת תוצרים. אני אוהבת להחליט מי מחליט. אני אוהבת לדבר, ואיזה מזל שהפכתי את זה למקצוע שלי ואני עפה על זה.

יש לי תואר שני במנהל עסקים. התמחיתי בשיווק ותמיד חלמתי לנהל עסק. שנים רבות עשיתי את זה עבור אחרים. ניהלתי חברה שעסקה בעיצוב תערוכות והקמת נקודות מכירה. עסקתי בפיתוח עיסקי למותגים מקומיים ובינלאומיים. עסקתי בבניית שיתופי פעולה ויצירת קשרים עם חברות וארגונים. אנשים שעובדים איתי אומרים לי ״קרן, תעשי את הקסם שלך״, אומרים שהם לא מכירים עוד מישהו שיודע למכור כמוני. אבל אני לא מרגישה שאני עוסקת בכלל במכירות. אני עוסקת במפגשים, בחיבורים . באנשים. בפירגון. אני סקרנית. אני מתעניינת. בדרך אני גם מוכרת. או בקיצור – Chief of making magic.

ואם שואלים אותי על עצמי, אני פשוט מספרת. כל שיחה היא הזדמנות לקשר הבא. אני מתרגשת מכול פגישה חדשה ומצפה לזו שתבוא אחריה. חוץ מזה אני נשואה לסטיב, אימא מסורה ואוהבת לשלוש בנות ולכלבה וונדי. כשאני לא מקשיבה או מדברת אפשר למצוא אותי מטיילת עם וונדי. עוד דרך מצוינת לפגוש אנשים.