נועם גרשוני

סיפור המסע של נועם הוא בלתי נתפס – טייס חיל האויר לשעבר שנפצע אנושות בהתרסקות מסוקים, הפך לאלוף אולימפי וזכה להשיא משואה.

כיום נועם מעביר הרצאות וסדנאות לעובדים, מנהלים ולקהלים שונים, כשהוא מרתק וסוחף כל קהל דרך סיפור חייו האישי ואישיותו הכובשת. בדרכו הייחודית, הטבעית והכנה, בהרצאה עוצרת נשימה, מעביר נועם פרקטיקות ומעניק כלים יישומיים להתמודדות עם שינויים ואתגרים לצד שאיפה מתמדת לביצועי שיא ומצוינות.

במפגשיו הוא מייצר שילוב ייחודי של השראה, הומור, ותובנות לחיים, לעבודה ולהצלחה בכל תחום, שמותירות רושם עמוק ומשפיעות על המשתתפים הרבה אחרי שההרצאה נגמרת. המפגשים עם נועם מהווים מקור העצמה לאלפי אנשים, בכל הגילאים. המסר העובר בהם כחוט השני הוא שכל אחד יכול להתגבר על אתגרי החיים עם חשיבה חיובית, נחישות וחיוך.

אז אפשר להציג אותו כטייס וסרן במילואים בצה"ל, אפשר להציג אותו כאלוף האולימפי וזוכה מדליית הזהב, ואפשר להציג אותו כמרצה בינלאומי מבוקש המעביר בארץ ובעולם הרצאות מעוררות השראה. כולם כאחד הם אותו אדם: נועם גרשוני, מייצר ניצחונות, גאווה ישראלית.

ALL ABOUT RESILIENCE

כל הפרטים על הפעילויות השונות של נועם גרשוני מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

הפעילות של נועם כוללת

הרצאות
לעובדים, מנהלים, משרדי ממשלה וגופי ביטחון. הרצאות השראה, העשרה ומוטיבציה שמתאימות לכל פורום וקהל. הרמות כוסית, אירועי מצטיינים, סוף שנה, תחילת שנה, כנס חברה, מפגש הנהלה ועוד.

סדנאות
סדנאות פרקטיות לשיפור ביצועים, הישגי שיא ומצויינות.

גופי חינוך
הרצאות לתלמידים, מורים ואנשי חינוך.

כל הפרטים על הפעילויות השונות של נועם גרשוני מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

תפריט