חוסן בתקופת משבר

שיחות מיוחדות שנותנות טיפים וכלים להתמודד עם מציאות מורכבת,
להיות פרואקטיביים ומשמעותיים גם בשיגרת חירום.

נירית כהן
מומחית לעולם העבודה העתידי

תפקיד המנהל בעיתות חירום

הרצאה זו תעזור לכם לייצר מפת דרכים ברורה וכלים ליצירת חוסן הן בהיבט של רציפות העבודה והן בהיבט של רווחת האנשים.
ההרצאה מתחילה עם הבנה ברורה של מרכיבי החוסן הקריטיים ביותר בתקופות משבר ואז סוקרת כלים מעשיים מעולמות האנשים הן להבטחת רציפות עסקית והן לטיפוח רווחת העובדים כולל סוגיות תקשורת, אמון ושקיפות,  מנהיגות אמפתית,  זיהוי והפחתת סיכונים, מקרי קצה ודוגמאות רבות. 
המשתתפים יצאו מההרצאה מצוידים בידע ובכלים להוביל את האנשים שלהם בזמנים מאתגרים בביטחון, תוך התמקדות במרכיבים החשובים באמת הן לעסק והן לאנשים. כלים אלו יחזקו אתכם גם מעבר למשבר שכן הם רלוונטיים ישירות לעולם העבודה המשתנה.

קראו עוד

נועם גרשוני
טייס קרב ואלוף אולימפי

סיפור אישי של גבורה לאומית

איך מתחילים לחזור לאיזון?
איך מצליחים לדלג בין פרספקטיבות ברגעים של משבר?
מה עושים עם כל זה ביום למחרת?
ומתי יגיע היום למחרת?

מפגש של הפוגה מחזקת לעובדים ומנהלים בשגרת חירום.

נועם גרשוני מגיע אליכם עם סיפור המסע הלא יאומן שלו – טייס חיל האוויר לשעבר, שנפצע אנושות במלחמת לבנון השניה והפך לאלוף אולימפי שמהווה כיום השראה לעשרות אלפי אנשים ברחבי העולם. סיפור המסע מהקופסא השחורה מדליית זהב. 

נועם בדרכו הייחודית, הטבעית והכנה, בהרצאה מרתקת ועוצרת נשימה, חוצת מסכים וגבולות אנושיים, מעביר פרקטיקות ומעניק כלים יישומיים להתמודדות עם משברים ושינויים, איך לייצר חוסן אישי לצד שאיפה מתמדת לשמירה על שיגרה כמה שניתן.

זה לא סיפור על קושי. זה סיפור על כח רצון וחוסן אישי, שכל אחת ואחד מאיתנו צריכים. תמיד ובמיוחד עכשיו.

קראו עוד

גיא חן
איש שב״כ לשעבר

מאחורי הקלעים של עולם המודיעין הישראלי

מהם שני הדברים שיכולים להסביר את הכישלון המודיעיני והמבצעי של ה 07 באוקטובר 2023, שבו כולם ראו את כל חלקי הפאזל אבל אף אחד לא ראה את התמונה המלאה.

הרצאה ייחודית ומרתקת המאפשרת הצצה נדירה אל המיסתורין של עולם הריגול הישראלי, דרך אירועים וסיפורים אמיתיים, מרגשים, מטלטלים ומסכני חיים שטרם סופרו, אותם חווה גיא חן במסגרת תפקידו כרז שב״כ בלב הטרור הפלסטיני.
ההרצאה אינטראקטיבית, הכוללת התייחסות מיוחדת לשיגרת החירום בה אנחנו נמצאים.

קראו עוד

נירית כהן
מומחית לעולם העבודה העתידי

חוסן במשבר – בין עבודה וחיים

כולנו עסוקים בשאלות כמו – כמה זמן זה ייקח? איך זה יכול להתפתח? ואיך נערך כדי לתת מענה למצבים המשתנים? איך זה ישפיע על מה שנמצא בליבת העשייה – השירות ללקוח, לוחות הזמנים של הפרויקט, היכולת לעמוד בהתחייבויות? אנחנו מבינים שהיום שאחרי המלחמה יגיע ואנחנו חייבים לייצר רציפות תפקודית בעבודה, במיוחד בכל מה שחיוני. מצד שני יש את החיים והם הכי רחוקים שאפשר משגרה. רגשית, תפקודית, משפחתית.
הרצאה מותאמת לעובדים בתקופות משבר למודעות וכלים ליצירת חוסן הן בהיבט של רציפות העבודה והן בהיבט של חוסן אישי. כי ברור שמה שנעשה עכשיו יעצב את מי שנהיה ביום שאחרי.

קראו עוד

נועם גרשוני
טייס קרב ואלוף אולימפי

סיפורו של אלוף

הרצאתו של נועם גרשוני לגופי חינוך – הרצאה שמעוררת השראה ומצליחה לרתק תלמידים ובני נוער, מורים, צוותי חינוך, מנהלי בתי ספר ועובדים.

נועם בדרכו הייחודית, הטבעית והכנה, בהרצאה מרתקת ועוצרת נשימה, חוצת מסכים וגבולות אנושיים, מעביר פרקטיקות ומעניק כלים יישומיים להתמודדות עם משברים ושינויים, איך לייצר חוסן אישי לצד שאיפה מתמדת לשמירה על שיגרה כמה שניתן.

  • איך לפתח חוסן אישי בשעת חירום ובשגירה.
  • כלים להתמודדות עם אתגרים ושינויים מורכבים ובלתי צפויים בתקופה זו.
  • היכולת לדלג בין פרספקטיבות ולהסתכל על סיטואציות בעיניים אחרות.
  • ועוד.
קראו עוד

ד״ר גוין סאס
מומחה ליצירתיות וחדשנות

יצירתיות בזמן אפס

בעיתות דוחק ומשבר – אין לנו ברירה אלא לפעול. בשיגרה יש לנו המון זמן לחשוב וזה בדיוק מה שאנחנו עושים – חושבים. מפחדים לרשום משהו על הדף כי זה אולי לא מספיק טוב ויש לנו עוד הרבה זמן לחשוב… מתפזרים להמון כיוונים. מחכים לדבר הגדול יותר, הטוב יותר, המעניין יותר שיגיע (ואולי הוא יגיע) ובינתיים חוששים לחקור כיוונים מעניינים אחרים, "הרפתקניים" יותר.

כשהזמן דוחק, הוא גורם לכם לזרוק הצידה את החששות, את הספקות והדילמות ופשוט להכניס ידיים ולהתלכלך. אנחנו מקבלים יותר ויותר החלטות מהירות שמגיעות מהבטן, מאסוציאציות ומחשבות שנחתו עלינו באותו רגע ומצליחים לייצר תובנות מעניינות יותר.

איך הופכים להיות סופר יצירתיים בזמן אפס?

קראו עוד

אייל מרקוס
איש תקשורת ועיתונאי לשעבר

כלים לייצר השפעה בזירה הדיגיטלית

אנחנו חיים בתקופה של שיח בלתי פוסק בערוצי ההשפעה וברשתות החברתיות, בעיקר לאור העובדה, שלעובדות אין כמעט משמעות. מידע כוזב, פייק ניוז ולוחמה פסיכולוגית הופכים לנפוצים יותר ויותר. הישראלים מתגייסים בהמוניהם וכחלק מהמאמץ, שבו אנחנו פועלים בשיגרת חירום, אנשים וארגונים רבים פועלים מתוך להט ואינטואיציה. אך אלו לבד אינם מאפשרים להגיע רחוק. יש הרבה תוכן מופץ, יש הרבה תוכן להפיץ וכיום, התקשורת כבר לא שייכת רק לעיתונאים או לטורי דעה.

מפגש מרתק שבא לתת מבט רוחבי על מרחבי ההשפעה בזירה הדיגיטלית וכלים ליצירת השפעה ציבורית גלובלית ועיצוב תודעה המתמקד ביצירת נראטיב.

כי כולנו יכולים להתגייס להתגייס למאמץ המלחמתי – בעולמות הדיגיטל.

קראו עוד

להזמנת המרצים אליכם מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם