תכנית קריירה – לקידום והעצמת הנשים בארגון

נירית כהן

תכנית קריירה להעצמת הנשים בארגון. כדי לרתום את העובדות והמנהלות בארגון למודעות ועשייה ולתת להן את הכלים למקסם את הפוטנציאל שלהן בתוך הארגון.

התכנית תומכת בתהליכים ארגוניים המעודדים גיוון והכלה, מחזקת ניהול קריירה פנים ארגוני כולל מעברים רוחביים בין תפקידים, תכניות ושיחות פיתוח, ומובילה לשותפות של העובדות והמנהלות באחריות על פיתוח וניהול הקריירה בארגון.

סדנא בת מספר מפגשים לניהול קריירה בהיבט מגדרי שבה נתבונן לעומק על התהליכים שמשפיעים על הקריירה שלנו, נבין איך ניהול קריירה השתנה בעולם החדש, נגדיר מטרות אישיות, נסקור את משמעות רשתות הקשרים, נבנה אסטרטגיה לניהול מותג עצמי ונלמד לפתח אותו באמצעות פעילות ברשתות החברתיות.

מפגש מבוא – ההיסטוריה של העתיד

כיצד משתנה עולם העבודה ואיך זה משפיע על האופן שבו אנחנו מנהלות את הקריירה שלנו? עולם העבודה הוא כבר לא עתידי. הוא מתעצב עכשיו מחדש. על הציר ממה שהיה למה שיהיה, איפה אנחנו נמצאות ואיך שנות הקורונה שינו את העולם סביבנו? ומתוך כל אלה, איך זה ישפיע עלינו? בארגון? כמנהלות? כעובדות?

מפגשים סדנאיים – מיקודים לבחירה:

האנשים שלי: כלים לנטוורקינג Networking ופוליטיקה ארגונית

 • הקשר בין הרשת ליעדים האישיים שלי לקריירה לשנים הקרובות. ננתח את הרשת ונבחן האם יש לך את האנשים להגיע לאן שאת רוצה להגיע?
 • היכרות עם שלושת הרשתות השונות שיש לנו בעבודה.
 • מועצת המנהלים האישית שלך, 7 סוגי האנשים השונים שאנחנו צריכות ברשת שלנו. מנטורים וספונסרים
 • נטוורקינג, למה אנחנו שונאות את זה? איך לבסס שגרות שיגדילו את הרשת שלך באופן קבוע, יבטיחו מפגשים מצמיחים ומפתחים, יראו לך מה שאת לא יודעת שאת לא יודעת.
 • מפגש הקפה: עם מי עושים? איך מבקשים? איך מקבלים "כן", מה אומרים, מה לא אומרים.

הזהות המקצועית שלי: כלים לפיתוח, בטחון בערך שאת מביאה וניהול מיתוג אישי Me@Me.com 

 • איך ולמה הזהות המקצועית שלנו משתנה. המעבר ממקצוע ותפקיד למיומנויות ויכולות. נלמד להבין ולדבר על הערך שאנחנו מביאות לשולחן.
 • קיר הטיפוס של הקריירה, אפשרויות הצמיחה וההתפתחות שלך.  איך לוודא שהשם שלך עולה בהקשר של ההזדמנות הנכונה כשאת לא בחדר.
 • מותג אישי – מה זה, איך אנחנו מגלות אותו, איך הוא משרת אותנו.

מחוברות 24*7: כלים לניהול עומסים ואיזון בית עבודה של העולם המשתנה 

 • מה אפשר לעשות ומה צריך ללמוד לבקש כדי שנוכל להתאים את הקריירה שלנו לחיינו ולהיפך?
 • זיהוי וניהול מתח וגבולות בסביבת עבודה היברידית.
 • הכלים שיעזרו לך לוודא שרואים אותך, שאת נשארת פרודוקטיבית ומצליחה בעבודה מרחוק ו/או בעבודה היברידית.

משך כל מפגש: בין 1.5 -2.5 שעות.

למי ולמה התוכנית מתאימה?

לפיתוח והעצמת מנהלות ועובדות בארגון, לאירגון שעוסק בפיתוח קריירה.

מה בתוכנית?

למשאבי אנוש יש היום תפקיד חשוב יותר מאי פעם בהשתנות של הארגון אל מול עולם העבודה המשתנה.

יש לנו עכשיו ההזדמנות וגם צורך לעצב מחדש רבים מהתהליכים בארגון כדי לעזור לו להגשים את האסטרטגיה שלו לשנים הקרובות ולאפשר לו להפוך לארגון לגמיש, לומד, משתנה, מותאם עתיד. וגם את עצמנו.

בהרצאה שסוקרת את האופן שבו התפתח והשתנה ארגון משאבי אנוש, נירית לוקחת אתכם למסע מאיפה באנו ולא אנחנו צריכים ללכת עם דוגמאות רבות על פני התפקידים השונים של משאבי אנוש כולל גיוס, חווית עובד, מותג מעסיק, מדידה והערכה, שכר והטבות, פיתוח עובדים והכשרת מנהלים. מה משתנה בכל התהליכים שאנחנו מנהלים במחזור החיים של אנשים בארגון? ומה עוד ישתנה מחר?

ההרצאה הזו מיועדת למחלקות משאבי אנוש שמובילות עכשיו שיח פנימי וגם עם ההנהלה איך משנים תהליכים ותפקידים לנורמלי החדש.

משך ההרצאה: 60 דקות.

למי מתאימה התוכנית?

למחלקות משאבי אנוש עם הפנים קדימה, לתכניות עבודה ואסטרטגיית משאבי אנוש.

 

אודות המרצה

נירית כהן – מומחית לעולם העבודה העתידי.

נירית מובילה שיח חדשני על עולם העבודה המשתנה והאופן שאנחנו משתנים איתו – בקריירה, בארגון, בחינוך. היא מרצה מבוקשת, יועצת לארגונים ולמערכות ממשל בתהליכי טרנספורמציה, כותבת קבועה בעבר בגלובס וכיום בדה־מרקר, ומשדרת את הפודקאסט היי־טק בפקקים ומומחית מובילה לעיצוב קריירה בעולם החדש. משך כשלושים שנה כיהנה בחברת אינטל במשרות ניהול בכירות בארץ ובעולם, מתוכן עשור כסמנכ"ל משאבי אנוש של אינטל ישראל.

מזה עשור שנירית משלבת את הניסיון הארגוני ביחד עם ידע נרחב על כל מה שמשתנה בעולם העבודה סביבנו, שילוב שמאפשר לה להנחית את העתיד אל המציאות, לתרגם את המגמות להשלכות פרקטיות, לזהות את התהליכים והכלים העומדים לרשותנו בארגון, כמנהלים, כאנשי משאבי אנוש, כעובדים, לוודא שאנחנו מוכנים לשינויים. נירית עובדת עם פורצי דרך במגוון תחומים ועולמות כדי ליצור תמונות עתיד ולתרגם אותן לטרנספורמציות הנדרשות ולשרטט את הדרך מכאן לשם.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

להזמנה אליכם לארגון מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"*" אינדוקטור שדות חובה