נשים, קריירה, חיים – ומה שבינהם

נירית כהן

ביום האישה השנה, בואו לדבר על כל מה שבאמת חשוב לנשים בארגון שלכם.

הרצאה מנקודת המבט של נשים, קריירות וחיים, ומתמקדת בכלים פרקטיים למיתוג אישי ונטווקינג בעולם העבודה החדש.

כיצד משתנה עולם העבודה ואיך זה משפיע על האופן שבו אנחנו מנהלות את הקריירה שלנו? עולם העבודה הוא כבר לא עתידי. הוא מתעצב עכשיו מחדש. על הציר ממה שהיה למה שיהיה, איפה אנחנו נמצאות ואיך המשברים האחרונים שינו את העולם סביבנו? ומתוך כל אלה, איך זה ישפיע עלינו? בארגון? כמנהלות? כעובדות?

היום קריירה זו שיחה על פיתוח, על צמיחה, על הצורך של העובדות להיות שותפות לתהליך, לעבור בין תפקידים, להשתתף בתכניות פיתוח, לקחת אחריות על הדבר הבא. להבין שזה לא תמיד עוד קידום או שלב למעלה בסולם. שזה לא מה אני עושה אלא מה אני יכולה לעשות. מרחב האפשרויות לתעסוקה, עבודה ופרנסה גדול מאי פעם. הכלים החדשים לניהול קריירה, מעברי קריירה, הגדרה מקצועית והתפתחות שונים מאד מהכלים המסורתיים. גם האופן בו קריירות מתנהלות. בעולם שבו עבודה היא כבר לא מקום שהולכים אליו אלא משהו שאנחנו עושות, דור העובדים החדש מבין שהיציבות התעסוקתית שלו תלויה ביכולתו להישאר רלוונטי.

בהרצאה מרתקת זו תקבלו כלים וטיפים רבים לזהות את הערך שאתן מביאות אל השולחן ולדעת לדבר אותו. נדבר גם על בניית זהות מקצועית, על ניהול הפוליטיקה הארגונית וגם על פיתוח הקול הייחודי שלכן.

מה בהרצאה?

  • איך להפוך את המסע הייחודי שלנו בעולם העבודה למרתק ומשמעותי?
  • כלים אנחנו חייבות להכיר כדי למצות את הפוטנציאל שלנו לקריירה משמעותית בתוך הארגון?
  • איך נשלב בהצלחה את הקריירה והחיים לצד הגשמת הפוטנציאל והשאיפות?
  • איך בונים רשת אסטרטגית.
  • כלים לבניית מיתוג אישי.
  • מה הקשר בין פוליטיקה ארגונית לבין הזהות המקצועית שלי.

משך ההרצאה: 60 דקות.

למי מתאימה ההרצאה?

ההרצאה מותאמת ליום האישה, לימי קריירה לעובדים, למעגלי פיתוח של אנשים בארגון ולאוכלוסיות שרוצים לעודד אותן לקחת אחריות על הקריירה.

 

אודות המרצה

נירית כהן – מובילה שיח חדשני על עולם העבודה המשתנה והאופן שאנחנו משתנות איתו – בקריירה, בארגון, בחינוך. היא מרצה מבוקשת, יועצת לארגונים ולמערכות ממשל בתהליכי טרנספורמציה, כותבת קבועה בעבר בגלובס וכיום בדה־מרקר, ומשדרת את הפודקאסט היי־טק בפקקים ומומחית מובילה לעיצוב קריירה בעולם החדש.

במשך כשלושים שנה כיהנה בחברת אינטל במשרות ניהול בכירות בארץ ובעולם, מתוכן עשור כסמנכ"ל משאבי אנוש של אינטל ישראל.

מזה עשור שנירית משלבת את הניסיון הארגוני ביחד עם ידע נרחב על כל מה שמשתנה בעולם העבודה סביבנו, שילוב שמאפשר לה להנחית את העתיד אל המציאות, לתרגם את המגמות להשלכות פרקטיות, לזהות את התהליכים והכלים העומדים לרשותנו בארגון, כמנהלים, כאנשי משאבי אנוש, כעובדים, לוודא שאנחנו מוכנים לשינויים.

נירית עובדת עם פורצי דרך במגוון תחומים ועולמות כדי ליצור תמונות עתיד ולתרגם אותן לטרנספורמציות הנדרשות ולשרטט את הדרך מכאן לשם.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

להזמנה אליכם לארגון מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"*" אינדוקטור שדות חובה