משאבי אנוש: המסע ממש"א היה למה שיהיה

נירית כהן

איך נראית אסטרטגית אנשים הוליסטית בעולם העבודה המשתנה? הרצאה מותאמת למחלקות משאבי אנוש עם הפנים קדימה, לתכניות עבודה ואסטרטגיית משאבי אנוש שלוקחות בחשבון את השינויים שעבר עולם העבודה בשנים האחרונות.

למשאבי אנוש יש היום תפקיד חשוב יותר מאי פעם בהשתנות של הארגון אל מול עולם העבודה המשתנה. 

יש לנו עכשיו ההזדמנות וגם צורך לעצב מחדש רבים מהתהליכים בארגון כדי לעזור לו להגשים את האסטרטגיה שלו לשנים הקרובות ולאפשר לו להפוך לארגון לגמיש, לומד, משתנה, מותאם עתיד. וגם את עצמנו.

בהרצאה שסוקרת את האופן שבו התפתח והשתנה ארגון משאבי אנוש, נירית לוקחת אתכם למסע מאיפה באנו ולא אנחנו צריכים ללכת עם דוגמאות רבות על פני התפקידים השונים של משאבי אנוש כולל גיוס, חווית עובד, מותג מעסיק, מדידה והערכה, שכר והטבות, פיתוח עובדים והכשרת מנהלים. מה משתנה בכל התהליכים שאנחנו מנהלים במחזור החיים של אנשים בארגון? ומה עוד ישתנה מחר?

ההרצאה הזו מיועדת למחלקות משאבי אנוש שמובילות עכשיו שיח פנימי וגם עם ההנהלה איך משנים תהליכים ותפקידים לנורמלי החדש.

מה בהרצאה?

  • מדוע יש צורך להפוך להיות ארגון גמיש, לומד ומשתנה.
  • אלו כלים עכשוויים יש בידנו כדי לייצר תהליכים תואמים תקופה.
  • להבין את שינוי מחזור החיים של אנשים בארגון.

משך ההרצאה: 60 דקות.

למי מתאימה ההרצאה?

למחלקות משאבי אנוש עם הפנים קדימה, לתכניות עבודה ואסטרטגיית משאבי אנוש.

 

אודות המרצה

נירית כהן – מובילה שיח חדשני על עולם העבודה המשתנה והאופן שאנחנו משתנים איתו – בקריירה, בארגון, בחינוך. היא מרצה מבוקשת, יועצת לארגונים ולמערכות ממשל בתהליכי טרנספורמציה, כותבת קבועה בעבר בגלובס וכיום בדה־מרקר, ומשדרת את הפודקאסט היי־טק בפקקים ומומחית מובילה לעיצוב קריירה בעולם החדש.

במשך כשלושים שנה כיהנה בחברת אינטל במשרות ניהול בכירות בארץ ובעולם, מתוכן עשור כסמנכ"ל משאבי אנוש של אינטל ישראל.

מזה עשור שנירית משלבת את הניסיון הארגוני ביחד עם ידע נרחב על כל מה שמשתנה בעולם העבודה סביבנו, שילוב שמאפשר לה להנחית את העתיד אל המציאות, לתרגם את המגמות להשלכות פרקטיות, לזהות את התהליכים והכלים העומדים לרשותנו בארגון, כמנהלים, כאנשי משאבי אנוש, כעובדים, לוודא שאנחנו מוכנים לשינויים.

נירית עובדת עם פורצי דרך במגוון תחומים ועולמות כדי ליצור תמונות עתיד ולתרגם אותן לטרנספורמציות הנדרשות ולשרטט את הדרך מכאן לשם.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

להזמנה אליכם לארגון מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"*" אינדוקטור שדות חובה