מגמות: המפץ הבא של עולם העבודה

נירית כהן

הרצאה ייחודית וחדשנית זו של נירית מותאמת למפגשים של עובדים והנהלות, בהם רוצים להביא מגמות, לפתוח את הראש לחשיבה אחרת ולהכין את הקרקע לשיח אסטרטגי, לתכנית שנתית, לצורך בשינוי אצל מנהלים ועובדים.

העתיד לא עוצר לרגע.

זה לא משנה אם הארגון שלכם עובד היברידי או שלא, השתנה משמעותית בעקבות שנות הקורונה או שלא, המפץ הבא של עולם העבודה ישפיע גם עליכם! כי גם אם השינויים אצלכם קטנים, השינויים במרחב שמגדירים נורמלי חדש יפגשו את האנשים והתהליכים שלכם בכל מקרה. ולכן אתם צריכים להכיר אותם ולהבין איך זה משליך עליכם.

ההרצאה סוקרת קודם כל את ההשתנות של עולם העבודה עוד מלפני הקורונה ואיך המשבר מאיץ תהליכים שכבר היו שם, וזאת בכדי להניח את הקרקע להבנה שמה שהיה הוא לא מה שיהיה וכולנו צריכים לקחת אחריות וללמוד להתנהל בסביבה המשתנה.

מה בהרצאה?

  • כל אחד חייב להבין שהעולם משתנה.
  • עקרונות הכלים והתהליכים של מגמות עולם העבודה.
  • איך לוקחים אחריות ולומדים להתנהל בסביבה משתנה.

משך ההרצאה 50-60 דקות. ניתן להוסיף בסוף ההרצאה דיון של חצי שעה עם המשתתפים.

למי ולמה מתאימה ההרצאה?

עובדים ומנהלים בכל הדרגים, הנהלות בכירות.

מנהלים ועובדים שרוצים לרכוש כלים ומיומנויות לפיתוח קריירה, מפגשי מנהלים שיח סביב מיומנויות ניהול באי וודאות, כלים לחיבור ומוטיבציה וניהול היברידי, עבור משאבי אנוש כולל השינויים בתהליכי אנשים בארגון.

אודות המרצה

נירית כהן – מובילה שיח חדשני על עולם העבודה המשתנה והאופן שאנחנו משתנים איתו – בקריירה, בארגון, בחינוך. היא מרצה מבוקשת, יועצת לארגונים ולמערכות ממשל בתהליכי טרנספורמציה, כותבת קבועה בעבר בגלובס וכיום בדה־מרקר, ומשדרת את הפודקאסט היי־טק בפקקים ומומחית מובילה לעיצוב קריירה בעולם החדש.

במשך כשלושים שנה כיהנה בחברת אינטל במשרות ניהול בכירות בארץ ובעולם, מתוכן עשור כסמנכ"ל משאבי אנוש של אינטל ישראל.

מזה עשור שנירית משלבת את הניסיון הארגוני ביחד עם ידע נרחב על כל מה שמשתנה בעולם העבודה סביבנו, שילוב שמאפשר לה להנחית את העתיד אל המציאות, לתרגם את המגמות להשלכות פרקטיות, לזהות את התהליכים והכלים העומדים לרשותנו בארגון, כמנהלים, כאנשי משאבי אנוש, כעובדים, לוודא שאנחנו מוכנים לשינויים.

נירית עובדת עם פורצי דרך במגוון תחומים ועולמות כדי ליצור תמונות עתיד ולתרגם אותן לטרנספורמציות הנדרשות ולשרטט את הדרך מכאן לשם.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

להזמנה אליכם לארגון מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"*" אינדוקטור שדות חובה