כשחזון פוגש מציאות

צמרת פירסט

הרצאה מטלטלת שבה ננפץ מיתוסים ונבין מה נדרש מכל אחת ואחד מאיתנו כדי לחולל אימפקט אמיתי בחיים, בעבודה ובכלל.

אישה ישראלית בוחרת במסע יזמי שאפתני כנגד כל הסיכויים, להצלת חיים, ומוצאת את עצמה בעין הסערה מול ממשלות, האו״ם, ארגון הבריאות העולמי וביל גייטס.

הרצאה מטלטלת שמתרגמת את הרצון לייצר אימפקט משמעותי לידי תובנות שכל עובד ומנהל חייבים ליישם, עם דגש מיוחד על האתגרים הכרוכים בקידום חדשנות, מנהיגות בתנאים של אי-וודאות ומשבר והובלת מהלכים מורכבים בזירה עסקית דינאמית. המסרים הם אוניברסליים ונוגעים בכולם ללא קשר למגזר בתעשייה, לדרג ניהולי / תפעולי או למטרה אליה שואף הארגון.

כשיוצאים מההרצאה המשפט ’זה לא אפשרי‘ – מרגיש קצת פחות נוח.

מה בהרצאה?

  • איך כל אחד וכל אחת יכולים לייצר אימפקט בחיים המקצועיים.
  • עקרונות לחשיבה יזמית פנים ארגונית ופיתוח מיינדסט יזמי.
  • איך מקדמים חדשנות ומצליחים לפעול לפעמים כנגד כל הסיכויים.
  • הרצאת השראה מעשית שלא משאירה אף קהל אדיש.

למי ולמה מתאימה ההרצאה?

הרצאת הדגל הועברה בפני מאות אלפי אנשים, החל מילדי כיתה ז' בחטיבות הביניים ועד למנהלים הבכירים ביותר בכל יבשת, תעשייה, מגזר ותרבות. ההרצאה מותאמת לקהל היעד ולמטרות הארגון.

משך ההרצאה – 50 דקות.
פורמט מורחב: כ-70 דקות, הכולל הרצאה ודיון על תובנות "משדה הקרב״.

אודות המרצה

צמרת פירסט – יזמית חברתית פורצת דרך ומרצה בינלאומית.

צמרת הקימה והובילה שורה של מיזמים עסקיים וחברתיים, המסיעיים להצלת חיים בקרב אוכלוסיות בסיכון. אחד העקרונות המנחים את צמרת בחייה הוא לייצר אימפקט גלובלי וסקיילבילי. צמרת  היתה מייסדת שותפה וכיהנה כמנכ"לית בחברה שפיתחה מכשיר רפואי לבלום את התפשטות מחלת האיידס, אשר זכה באישור של ה-FDA, אישור היסטורי של ארגון הבריאות העולמי וכן לתמיכתו הציבורית והאישית של ביל גייטס.

המיזם עורר סקרנות גלובלית נרחבת והביא את צמרת להופיע על במות נחשקות כגון TEDMED, TEDx וכדוברת ראשית בפתיחת הכנס השנתי של אייפ"ק בוושינגטון בפני 13,000 אנשים וכן סקירה בעיתונות העולמית.

כיום צמרת מרצה מבוקשת בארץ בעולם, בין אם זה באמצעות הרצאותיה הסוחפות, keynote speaker באירועים גלובליים או בסדנאות האימפקט שלה.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

להזמנה אליכם לארגון מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"*" אינדוקטור שדות חובה