כשהמציאות משתנה בשידור חי

חן זנדר

בהרצאה יוצאת דופן, מספרת לראשונה חן זנדר, כתבת חדשות 13, על המעבר החד מעיתונאית שמסקרת את האסון השביעי באוקטובר, לזאת שעומדת במרכזו, ועל הדילמות והאקשן של מאחורי הקלעים בדיווחי חדשות בתוך מציאות בלתי ניתנת לתפיסה.

בשבעה באוקטובר המציאות השתנתה לנו ברגע אחד. המלחמה תפסה את כולנו בהפתעה, תחושת הביטחון נעלמה, היו המון שאלות באוויר ולא מספיק תשובות. עיתונאים נדרשו למלא את תפקידם של המנגנונים שקרסו, להביא את הקולות שעולים מהשטח ולסייע.

אבל דווקא אז כתבת חדשות 13, חן זנדר, שהיתה בדרכה לשדר מהדרום הבוער קיבלה את הבשורה הקשה על אחותה שנרצחה במסיבה בנובה.

בהרצאה יוצאת דופן, מספרת חן על המעבר החד מהעיתונאית שמסקרת את אחד מהאסונות הכבדים שחווינו מאז קום המדינה, לזאת שעומדת במרכזו. איך האסון הפרטי משתלב באבל הלאומי ועל ההחלטה האמיצה להיות חשופה, לקבל החלטות לא אפשריות מתוך חיבור למטרה גדולה ולחזור במהרה לשטח.

מפגש מיוחד שנותן כח, פרספקטיבה חדשה וכלים להתמודד עם מציאות מורכבת.

במפגש אופטימי, חן חושפת את המורכבות האישית בסיקור המלחמה תוך דיווח ממוקדי הלחימה בתוך עזה ובעוטף, הדילמות האישיות והמקצועיות שמלוות אותה בכל יום כשהיא ניצבת מול מקבלי ההחלטות הכי בכירים והאקשן שמאחורי הקלעים של דיווחי החדשות בתוך מלחמה שלא ניתן להכיל את גודלה.

מה בהרצאה:

  • פרספקטיבה חדשה וכלים להתמודד עם מציאות מורכבת.
  • איך ממשיכים לפעול מתוך חיבור למטרה גדולה.
  • מאחורי הקלעים של עולם העיתונות, הצצה אל הדילמות והאקשן במציאות שעולה על כל דימיון.

ההרצאה תלווה בקטעים מתוך הכתבות שחן יצרה.

למי ולמה מתאים ההרצאה:

  • ההרצאה מתאימה לעובדים ומנהלים בכל הדרגים.
  • כנסי סוף שנה/ תחילת שנה, מפגשי מנהלים.
  • כנסים, טקסי מצטיינים, הרמות כוסית, סיום הכשרות/ קורסים, מפגשי הצגת תוכניות עבודה, מפגשי העשרה והשראה ועוד.

המסרים מותאמים לאופי הקהל ולסגנון האירוע.

אודות המרצה

החלה את דרכה בטלוויזיה כתחקירנית, משם התקדמה לתפקיד עוזרת עורך ועורכת-משנה. בחדשות 13 שימשה כעורכת משנה במהדורת חמש של הערוץ, ובהמשך ככתבת כללית מטעם הערוץ. בתקופת הקורונה שימשה ככתבת בריאות של חדשות 13. באוגוסט 2020, מונתה לכתבת התחבורה. במרץ 2023 זכתה בתואר "אבירת התחבורה הציבורית בישראל", תואר המוענק מדי שנה על ידי ארגון נהגי התחבורה הציבורית.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

להזמנה אליכם לארגון מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"*" אינדוקטור שדות חובה