איך מייצרים ניצחונות – מהקופסה השחורה למדליית זהב

נועם גרשוני

נועם מגיע לחברות וארגונים שונים עם הרצאת הדגל שלו ומשתף את סיפור המסע הבלתי יאומן שעבר. בדרכו הייחודית, הטבעית והכנה, בהרצאה מרתקת ועוצרת נשימה, הוא מעביר פרקטיקות ומעניק כלים יישומיים להתמודדות עם שינויים ואתגרים לצד שאיפה מתמדת לביצועי שיא ומצוינות.

חוסר ודאות, משברים, שגרה שמתהפכת, כישלונות, תחרותיות והישגיות, התמודדות עם משברים ומגבלות – כל אלה ועוד הם מצבים בהם נתקלים עובדים ומנהלים גם יחד בכל ארגון במהלך פעילותם השוטפת.

נועם שחווה בחייו מצבים ותחושות כאלה בצורה הקיצונית ביותר, וניצח הכול למרות הכול – מהווה מקור השראה ומנוע לפעולה לכל שומעיו.

בהרצאתו משתף נועם גם קטעים נבחרים מתוך מסע השיקום הארוך שעבר בעקבות התרסקות המסוק שלו – החל מהפעם הראשונה שקם ממיטת בית החולים, דרך החזרה לעולם הספורט על כיסא גלגלים ועד לזכייה במדליה האולימפית; כיצד הצליח להשיג מטרות מהר יותר, איך בחר ללכת לספורט תחרותי ואילו הכנות הוא עשה לפני כל משחק באולימפיאדה.

במהלך השנים נועם שיכלל  את מסריו אשר מועברים כיום בהרצאת הדגל שלו "מהקופסה השחורה למדליית הזהב". מדובר בנכס חווייתי אמיתי לכל מי שמעוניין לזמן הרצאות מעניינות לחברות וארגונים במסגרת אירועי חברה שונים, החל מכנסים, טקסי מצטיינים, ימי השראה ועד הרצאת העשרה ב- happy hour קליל.

מה בהרצאה?

  • היכולת לא לוותר ולדעת להשתפר – גם כשנכשלים וגם כשמצליחים.
  • איך מגיעים מהנקודה הכי נמוכה לביצועי שיא, גם כשהדרך ארוכה.
  • איך מתמודדים עם אתגרים ושינויים בלתי צפויים.
  • היכולת לדלג בין פרספקטיבות ולהסתכל על סיטואציות מוכרות בעיניים אחרות ועוד.

משך ההרצאה: 50-60 דקות.

למי ולמה מתאימה ההרצאה?

  • ההרצאה מתאימה לעובדים ומנהלים בכל ארגון.
  • אידיאלית לאירועי חברה, כנסים, טקסי מצטיינים, הרמות כוסית, סיום הכשרות / קורסים, happy hour, מפגשי הצגת תוכניות עבודה, מפגשי העשרה והשראה ועוד.
  • המסרים מותאמים לאופי הקהל ולסגנון האירוע.

אודות המרצה

אפשר להציג אותו כטייס וסרן במילואים בצה"ל, אפשר להציג אותו כאלוף האולימפי וזוכה מדליית הזהב, ואפשר להציג אותו כמרצה בינלאומי מבוקש המעביר בארץ ובעולם הרצאות מעוררות השראה. כולם כאחד הם אותו אדם: נועם גרשוני, מייצר ניצחונות, גאווה ישראלית.

אחרי שכמעט איבד הכול, נועם הפך לסמל מאבק הגבורה של נכי צה״ל לבחור בחיים, להסתכל קדימה ולנצח את מגבלות הגוף והנפש. על כך זכה גם בכבוד להשיא משואה בטקס העצמאות ה– 70 למדינת ישראל בשנת 2018.

כיום נועם מעביר הרצאות השראה לבני נוער, לעובדים ולקהלים שונים, כשהוא מרתק וסוחף כל קהל דרך סיפור חייו האישי ואישיותו הכובשת. במפגשיו הוא מייצר שילוב ייחודי של השראה, הומור, ותובנות לחיים, לעבודה ולהצלחה בכל תחום, שמותירות רושם עמוק ומשפיעות על המשתתפים הרבה אחרי שההרצאה נגמרת. המפגשים עם נועם מהווים מקור העצמה לאלפי אנשים, בכל הגילאים. המסר העובר בהם כחוט השני הוא שכל אחד יכול להתגבר על אתגרי החיים עם חשיבה חיובית, נחישות וחיוך.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

להזמנה אליכם לארגון מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"*" אינדוקטור שדות חובה