סדנת גיימינג לילדים ובני נוער

שי בן בסט

מאחורי הטייטל הנוכחי מסתתר מסע ארוך מלא בתובנות מפתיעות, אתגרים והצלחות. בסוף ההרצאה מבינים שסיפור הצלחה תמיד מתחיל מבפנים, ועם מספיק התמדה אפשר להגיע גם לחלומות הכי פרועים.

פעם כששאלו ילדים מה הם רוצים להיות – התשובה היתה אסטרונאוט או שוטר. פעם כששאלו הורים מה הם רוצים שהילדים שלהם יהיו – התשובה היתה רופא או עו״ד.

אבל בעולם של היום, שבו כולם רוצים להיות יוטיוברים וגיימר הפך להיות אחד התחומים הכי חמים – מבינים שמשהו השתנה.

מר שיבולת, ייקח אתכם במסע מרתק אל מאחורי הקלעים של עולם הגיימניג, ישתף בסיפור האישי שלו על המעבר מההייטק אל הרשת, יגלה מה המיומנויות והכלים הכי חשובים בדרך להצלחה ויענה לכללל השאלות שילדים (וגם מבוגרים) רוצים לשאול יוטיוב מוביל.

המפגש כולל גם חידון גיימינג אינטראקטיבי וחוויתי.

מר שיבולת נחשב כיום לאחד הגורמים המשפיעים בעולם התוכן של הנוער, בדגש על תחומי הטכנולוגיה והגיימינג. הוא יוצר תוכן מוביל ואחד הגיימרים הכי משפיעים ונצפים בארץ, כוכב רשת ומנחה טלוויזיה.

בנוסף הוא מנהל מספר ערוצי תוכן עם כ-630,388,441 צפיות וכ-557,731 מנויים ובין יוצרי התוכן הבודדים שעברו את רף חצי מיליארד הצפיות בפלטפורמה.

מה בסדנה?

  • הרצאה קצרה על ״מה זה להיות יוטיובר״, הסיפור של מר שיבולת.
  • סשן שאלות שהכי מעניינות ילדים ובני נוער לשאול יוטיוב מצליח. וגם תשובות.
  • חידון גיימינג חוויתי ואינטראקטיבי.
  • צילומים עם הקהל, ככל ההזמן יאפשר.

משך הסדנה: 60-90 דקות.

למי ולמה מתאימה הסדנה?

הפעילות מתאימה לילדי עובדים, מכיתה ד'-י', ילדי עובדים, קייטנות חופש, מפגשים לפני שינויים משמעותיים בחיים.

אודות המרצה

שי בן בסט "מר שיבולת" – יוצר תוכן מוביל ואחד הגיימרים הכי משפיעים בארץ, כוכב רשת ומנחה טלוויזיה. שי נחשב כיום לאחד הגורמים המשפיעים בעולם התוכן של הנוער, עם דגש על תחומי הטכנולוגיה והגיימינג.

שי מנהל מספר ערוצי תוכן שבבעלותו ונחשב לאחד מיוצרי התוכן הכי נצפים בארץ, הוא בין יוצרי התוכן הבודדים שעברו את רף חצי מיליארד הצפיות בפלטפורמת היוטיוב.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

קטגוריות משוייכות:

כל הסדנאות, פעילות לילדי עובדים

להזמנה אליכם לארגון מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"*" אינדוקטור שדות חובה