נשים מרגלות

גיא חן

הרצאה ייחודית ומרתקת המספרת את סיפורן הבלתי ייאמן של נשים המרגלות עבור השב"כ הישראלי, מבצעות משימות חשאיות ומסייעות לרכזי השב"כ להילחם בטרור הפלסטיני, תוך כדי סיכון חייהן.

מאז ה 07 לאוקטובר 2023, אנחנו עדים לגבורתן של נשים רבות, מהחזית ומהעורף, כמו לדוגמא הטנקיסטיות הלוחמות בלב רצועת עזה, הפראמדיקיות המצילות חיים ועוד לוחמות וקצינות גיבורות המסכנות את חייהן בחזיתות נוספות.

שמענו גם סיפורים על תצפיתניות, שוטרות, קצינות משטרה, חובשות בארגוני הצלה ואזרחיות, שהצילו חיים של אזרחים רבים בשבת של 7.10.203.

וישנן גם נשים נוספות, נסתרות וחשאיות, צעירות פלסטיניות המרגלות עבור השב"כ הישראלי, מבצעות משימות חשאיות ומסייעות לרכזי השב"כ להילחם בטרור הפלסטיני, תוך כדי סיכון חייהן.

"נשים מרגלות" זו הרצאה ייחודית ומרתקת המספרת את סיפורן הבלתי ייאמן של אותן נשים, ההרצאה זכתה לשבחים רבים, במהלכה המשתתפים נחשפים לסיפור אישי מרתק ולאירועים שטרם פורסמו (מאושר על ידי השב"כ).

מה בהרצאה?

ההרצאה מספקת הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של עולם הריגול הישראלי דרך עיניו של  גיא חן, רכז שב"כ לשעבר, המספר על גיוס והפעלת מקורות נשים, על מבצעים חשאיים למניעת פיגועי טרור ועל הקשר המיוחד שלו עם מקורותיו האמיצות.

גיא, חבר קבוע בפאנלים של משדרי המלחמה "חרבות ברזל"  בערוצי הטלוויזיה ויספר גם על פגישתו האחרונה עם יחיא סנוואר לפני מספר שנים.

למי ולמה מתאימה ההרצאה?

הרצאה מיוחדת ליום האישה.
לכנסי מנהלים ועובדים.
להרמות כוסית.
לכנסי סוף שנה.
לטכסי מצטיינים.
ועוד.

אודות המרצה

גיא חן, שירת 20 שנה כרכז שב"כ בלב הטרור הפלסטיני. במסגרת תפקידו התמודד עם אינספור מצבים קריטיים שבהם היו מוטלים על הכף חיי אדם, והוביל פעילויות מבצעיות מורכבות, רגישות וחשאיות רבות.  כיום הוא מרצה מבוקש, המספר בגוף ראשון ומספק הצצה נדירה אל המסתורין של עולם הריגול, דרך אירועים יוצאי דופן וסיפורים אמיתיים מרגשים ומטלטלים, שטרם סופרו.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

להזמנה אליכם לארגון מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"*" אינדוקטור שדות חובה