להפיל את הכדור ולהישאר בחיים

נטע ריבקין

איך מתמודדים עם הצלחות יוצאות דופן וכישלונות כואבים. ההרצאה מעוררת ההשראה של נטע ריבקין, המדליסטית הראשונה של ישראל באליפויות עולם ואירופה בענף ההתעמלות האומנותית ובין הספורטאיות המעוטרות בארץ.

בהרצאה הסוחפת שלה, נטע משתפת בכנות מרשימה על הלחצים והמתחים איתם נאלצה להתמודד במסעה אל המדליה.

נטע משתפת בתובנות הייחודיות אליהן הגיעה לגבי המשטר הקפדני של ספורטאית אולימפית, לצד האתגרים והקשיים הרבים שעמדו בפניה לאורך הדרך. היכולת שהיתה לנטע להמשיך ולהניע את עצמה כנגד כל הסיכויים ראויה להערצה. סיפור החוסן וההתמדה שלה חד משמעית הוא ה-סיפור שיספק לעובדים שלכם כלים מעשיים בהיבטים של השגת יעדים, מימוש עצמי, שאיפה למצויינות, יצירת מוטיבציה ופיתוח חוסן מנטלי, ובכלל, על החיים עצמם ועל על המוטיבציה והכוח להמשיך קדימה למרות הכל, לטובת דבר אחד – להגשים חלום.

מה בהרצאה?

  • כלים פרקטיים להצלחה במימוש עצמי בחיים ובעבודה.
  • איך לתפקד במצבי לחץ – פיתוח חוסן מנטלי שנשאר לאורך זמן.
  • איך להתמודד עם פחד מכישלון – פיענוח הגורמים שמשפיעים על המוטיבציה שלנו ואיך מוצאים מוטיבציה להמשיך לפעול גם כשקשה.
  • כיצד ליצור מוטיבציה לאורך זמן?
  • איך להגיע לביצועי שיא ולשמור על מצויינות לאורך זמן?

משך ההרצאה – 50-60 דקות.

 

למי ולמה מתאימה ההרצאה?

ההרצאה מתאימה לעובדים ומנהלים בכל ארגון.

אידיאלית לאירועי חברה, כנסים, טקסי מצטיינים, הרמות כוסית, סיום הכשרות / קורסים, happy hour, מפגשי הצגת תוכניות עבודה, מפגשי העשרה והשראה ועוד.

המסרים מותאמים לאופי הקהל ולסגנון האירוע.

אודות המרצה

נטע ריבקין, ייצגה את ישראל שלוש פעמים במשחקים האולימפיים. בזכות יכולות יוצאות דופן, אמונה עצמית וכח רצון בלתי נלאים, נטע עשתה פריצת דרך בענף ההתעמלות.

נטע הינה מתעמלת אומנותית ואחת מהספורטאיות האולימפיות הבולטות של ישראל בכל הזמנים. המדליסטית הראשונה של ישראל באליפויות עולם ואירופה.

כיום מאמנת מנטלית, מרצה ומנחת כיתות אומן ברחבי העולם, יו״ר ועדת הספורטאים של הוועד האולימפי בישראל ופרשנית טלוויזיה. מלווה את נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית ועובדת עם ספורטאים בענפים שונים, עם יזמים, סטרטאפיסטים וארגונים.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

להזמנה אליכם לארגון מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"*" אינדוקטור שדות חובה