האמת מאחורי הסושיאל

שי בן בסט

מאחורי הטייטל הנוכחי מסתתר מסע ארוך מלא בתובנות מפתיעות, אתגרים והצלחות. בסוף ההרצאה מבינים שסיפור הצלחה תמיד מתחיל מבפנים, ועם מספיק התמדה אפשר להגיע גם לחלומות הכי פרועים.

בשנים האחרונות תחום הסושיאל תפס תאוצה והרשתות החברתיות שינו לגמרי את דרך התקשורת והעברת המידע.

מחקרים אומרים שטווח הקשב שלנו ירד מ-12 שניות בשנת 2000 ל-8 שניות כיום – שזה למעלה יותר קצר מטווח הקשב של דג זהב ממוצע. וזה מבלי לספור את 14 החלונות בממוצע שפתוחים לנו על צג המחשב או בטלפון הנייד בו זמנית.

בהרצאה, "האמת מאחורי הסושיאל" סיפורו של שי מצטייר כחלומם של לא מעט בני נוער וצעירים, אך מהר מאוד מתגלה שמדובר במסע לא סטנדרטי אשר התחיל את דרכו כשכיר באחת מחברות ההייטק הגדולות והפך להיות אחד מהגיימרים המשמעותיים בתעשייה ויוצרי התוכן הגדולים בישראל. אבל למעשה המסע עדיין לא הסתיים.

מר שיבולת ייקח אתכם במסע מרתק אל מאחורי הקלעים של עולם הגיימניג, ישתף בסיפור האישי שלו על המעבר מההייטק אל הרשת, יגלה מה המיומנויות והכלים הכי חשובים בדרך להצלחה ויענה לכל השאלות שילדים (וגם מבוגרים) רוצים לשאול יוטיוב מוביל.

מה בהרצאה?

  • מאחורי הקלעים אל העולם הפופולרי של היוטיוב והסושיאל.
  • הכוח של כשלונות זריזים וכיצד הופכים אותם להצלחה.
  • עולם הגיימינג בישראל – לא מה שחשבתם.
  • סשן שאלות ותשובות בו המשתתפים יכולים לשאול כל מה שתמיד רצו לשאול יוטיובר מקצועי.
  • איך יוצרים תוכן אפקטיבי כשאנחנו מתחרים על תוכן איסופי 24/7?
  • המפגש כולל גם חידון גיימינג אינטראקטיבי וחוויתי.

משך ההרצאה: 60-90 דקות.

למי ולמה מתאימה ההרצאה?

הרצאה מרתקת המותאמת לקהל בכל הגילאים. ובהחלט לא רק לאנשי סושיאל. ההרצאה מתאימה למבוגרים ובני נוער כאחד, עובדי חברה כהרצאת העשרה, ילדי עובדים, מפגשים לפני שינויים משמעותיים בחיים ובאופן כללי –  לכל מי שרוצה לדעת יותר על הדבר הכי חם האינטרנט.

אודות המרצה

שי בן בסט "מר שיבולת" – יוצר תוכן מוביל ואחד הגיימרים הכי משפיעים בארץ, כוכב רשת ומנחה טלוויזיה. שי נחשב כיום לאחד הגורמים המשפיעים בעולם התוכן של הנוער, עם דגש על תחומי הטכנולוגיה והגיימינג.

שי מנהל מספר ערוצי תוכן שבבעלותו ונחשב לאחד מיוצרי התוכן הכי נצפים בארץ, הוא בין יוצרי התוכן הבודדים שעברו את רף חצי מיליארד הצפיות בפלטפורמת היוטיוב.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

להזמנה אליכם לארגון מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"*" אינדוקטור שדות חובה