יובל אברמוביץ׳

לפני כעשור פתח יובל בלוג צנוע בשם "הרשימה" ובו הוא פרסם עשרה דברים שהוא חולם להגשים תוך 400 ימים. בין לילה העולם כולו הגיב לרשימת החלומות שלו וביקש לסייע. אנשים מישראל, ארצות הברית, צרפת, הולנד, סין ואפילו איראן הגיבו והציעו עזרה. במשך שנה שלמה יצא יובל למסע הגשמה פרטי ובמהלכו פגש פיזית ווירטואלית אלפי אנשים ששיתפו אותו בחלומות, בהגשמות, הצלחות, כשלונות ואכזבות.

מה שהתחיל כמסע אישי הפך במהרה למסע איסוף תובנות המנסה לפצח מה גורם לאנשים מסויימים להגשים את חלומותיהם ומה מונע מאחרים לעשות זאת. הבלוג הפך להרצאה שהפך לספר שהפך לסדרת ספרים רבי מכר שתורגמו ב-20 מדינות, להרצאות וסדנאות המשך.

יובל מאמין שכל אדם, בכל גיל ומעמד, חייב להיות מחובר לתשוקותיו ולחלומותיו ולשאוף להגשימם. שאנשים מוגשמים הם אנשים מאושרים יותר וטובים יותר למשפחה שלהם, לחברה המקיפה אותם, למקום בו הם לומדים או עובדים. ויש לכך גם תמיכה מחקרית: אוניברסיטת "קינגס קולג' לונדון" חקרה וקבעה ש"אנשים מוגשמים בחייהם הפרטיים הם עובדים יעילים פי 4 בעבודתם".

"הרשימה מציעה כלים שימושיים ונגישים שנועדו לסייע לכל אחד ואחת במימוש חלומותיהם. הרשימה מעודדת לחשוב מחוץ לקופסא, להעז ולהאמין שהכל אפשרי".
ראובן רבלין, הנשיא העשירי של מדינת ישראל.

ALL ABOUT GOALS AND DREAMS

כל הפרטים על הפעילויות השונות של יובל אברמוביץ׳ מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

הפעילות של יובל כוללת

הרצאות
ממופע הדגל – ״הרשימה – חלומות צריך לצעוק״, דרך הרצאת ״ההזדמנות״ ו״שנת המתנות״ ועד הרצאות להורים וילדים שרוצים להגשים חלומות ביחד ולחוד. כל ההרצאות הן חוויתיות  ואינטראקטיביות.

סדנאות

  • סדנאות כתיבה – יותר ויותר עסקים קטנים וגדולים מבינים שהרשתות החברתיות הן כלי יוצא דופן אשר מאפשר לעקוף התקשורת המסורתית והישנה כמו העיתונות ומהדורות החדשות ולהגיע, לעיתים ללא עלות, אל קהל של מיליונים.בין אם זה לכתוב ברשתות החברתיות, ובין אם לכתוב תוכן מקורי, אישי ונוגע שמניע לפעולה – הסדנאות של יובל יתנו לכם את כל הכלים להצליח.
  • מעבדת החלומות – סדרה של חמישה מפגשים (כל מפגש בין שעה ורבע לשעתיים) העוסקת בהגשמת חלומות אישיים ומקצועיים והפיכת רעיונות למציאות. הפעילות כוללת קבוצת פייסבוק סגורה לעובדים במעבדת החלומות, שיתוף תכנים ומענה, העלאת תכנים יזומים לאורך תקופת הפעילות וכן משלוח טקסטים לקריאה פעם בשבוע.

כל ההרצאות הינן מודולריות ויכולות להתבצע בפורמטים רבים ושונים החל מהרצאת TED קצרה באורך של 20 דקות, הרצאות של שעה-שעה וחצי (האורך המומלץ להעברת המסרים בצורה טובה) וכן סמינרים של חצי יום או יום מלא המפעילים את הקהל או קורסים מפוצלים למספר מפגשים בהתאם לצרכים וללוח הזמנים.

בכל ההרצאות (למעט הרצאות TED) הקהל לוקח חלק פעיל בהרצאות באמצעות מענה על שאלות ורישום רשימות שונות ומגוונות. את ההרצאות ניתן להעביר מול קהל או באמצעות תוכנת הZOOM וכן בשפה העברית או באנגלית.

כל הפרטים על הפעילויות השונות של יובל אברמוביץ׳ מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

תפריט