שירה וסרמן

מרצה, אשת תקשורת, מנחת סדנאות, כותבת הטור המצליח "חצי שירה" ב-YNET ומנחה קבועה בפינות בריאות בערוצי הטלוויזיה השונים.

בשנת 2008 הקימה את "חצי שירה" – במטרה לעודד ולהוות השראה לאנשים אשר מעוניינים לעשות מהפך חיובי בחייהם. שירה עצמה השילה מעל 70 קילוגרמים ממשקלה ללא ניתוח (ושומרת על ההישג כבר למעלה מעשור), בזכות תזונה נכונה וספורט.

מזה כעשור שירה מרצה בארגונים וחברות המבקשות ללמוד על היכולות שלנו לייצר בעידן המודרני חיים בריאים יותר שמתאימים לאורח החיים התובעני והעמוס של כולנו.

במפגשים מעוררי השראה ומלאי הומור, מצליחה שירה לייצר אצל המשתתפים מוטיבציה ורצון לשפר את איכות חייהם ולחיות חיים מלאים ושמחים יותר, בכל תחומי החיים וגם במקום העבודה.

בנוסף, מובילה קהילה ענפה ופעילה ברשתות החברתיות ומקדמת שיתופי פעולה עם חברות מסחריות לקידום מודעות לאורח חיים בריא ופיתוח מוצרים ייחודיים אשר תואמים את האג'נדה הבריאותית והקולינרית של המותג "חצי שירה".

ALL ABOUT HEALTH AND LIFESTYLE

כל הפרטים על הפעילויות השונות של שירה וסרמן מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

הפעילות של שירה כוללת

הרצאות בחברות וארגונים
הרצאות אינטראקטיביות, מיועדת לחברות וארגונים שרוצים להפחית היעדרות עובדים, לשפר את הפרודוקטיביות שלהם, להעלות את רמת האושר האישי והארגוני ולהבטיח שיפור בבריאות העובדים – במקום העבודה ומחוצה לו.

סדנאות
הנחיית סדנאות בישול.

הנחיית תוכניות בריאות לעובדים בחברות
שירה לוקחת את המשתתפים למסע בו הם מתבוננים ומגיעים לתובנות לגבי אורח החיים הנוכחי שלהם ובסיכוני הבריאות הפוטנציאליים שלהם. המשתתפים ירכשו את הכישורים והידע הנדרשים להשיג את מטרתם לאורח חיים בריא יותר ולמנוע סיכונים ומחלות הקשורים לבריאות.

כל הפרטים על הפעילויות השונות של שירה וסרמן מחכים לכם מעבר לקליק. השאירו פרטים ונחזור אליכם צ׳יק צ׳ק.

תפריט