נעים להכיר.

אנחנו עובדות עם אנשים שהכי טובים בלהיות טאלנטים (כל אחד בתחומו). כאלה שמבינים שהם צריכים לידם מישהו שיוכל לרקום את כל החלומות שלהם למציאות, שידע לקחת את כל הבלונים שמעופפים להם מעל הראש – ולקשור לקרקע. וכן, חלק מהבלונים גם לפוצץ. מישהו שיכול לחשוב יחד איתם ולפעמים גם לחשוב במקומם.

אנחנו מהוות כח לחימה תומך, שעוזר לאנשים מוכשרים להתפרנס מהכישרונות ומהתשוקות שלהם ולהפיץ את האג׳נדות שלהם הכי רחוק, הכי רחב, הכי גבוה. החל משלב הרעיון ועד להוצאה שלו אל הפועל ויישומו בשטח. בדרך אנחנו גם מייצרות הזדמנויות חדשות.

העשייה שלנו נותנת מענה שמחבר את כל הנקודות בהיקף של 360 מעלות: אסטרטגיה עסקית, בניית תשתיות, פיתוח תוכן, שיווק ומכירות. תכל׳ס, כל מה שקשור למעטפת של העסק, מלבד לבוא ולעשות את ההרצאות והסדנאות במקומם.

עד היום היינו שותפות בפיתוח של עשרות הרצאות וסדנאות. שיווקנו אותן לכל הארגונים המובילים במשק, בכל המגזרים. בנינו תשתיות שיודעות לדבר האחת עם השניה. הניסיון הרב שלנו, בשילוב היכרות עמוקה עם המגזר העיסקי, הם הבסיס שעליו עומדות הפעילות והמתודולוגיה שלנו.

כוח העל של שתינו יחד

אנחנו רואות את התמונה הגדולה, יודעות מה כדאי וצריך לעשות כדי לקחת את המרצים והמרצות שלנו לגבהים חדשים, חולמות ביחד איתם ומוציאות את זה לפועל.

טל סנד

Chief Of Making Things Happen

אני מגיעה מעולמות ההדרכה והפיתוח הארגוני. ב 2011, אחרי תואר שני בהתנהגות ארגונית ולמעלה מעשור בחברת התקשורת הסגולה, בין השאר כמנהלת הדרכה, הרגשתי שמשכורת קבועה, בונוסים ורכב חברה זה פשוט… נוח מידי. החלטתי לשלב את הידע והניסיון הארגוני שלי, התשוקה לצעוד בדרכים שעדיין לא סללו, היכולת לבנות ולהוציא לפועל רעיונות חדשים, אל תוך עולם העבודה של מרצים יוצאי דופן ברמה בינלאומית.

לאורך השנים אנשים שעובדים איתי תמיד שאלו ״אז רגע, מה בעצם הטייטל שלך?״, ואני? לא אדם של טייטלים. אני ביצועיסטית לא קונבנציונלית שיודעת לגרום לדברים לקרות. אז כדי לתת מסגרת לכל מי שצריך, נעים מאוד, אני טל סנד ואני Chief of making things happen.

אומרים שיש לי יכולת יצירתית ומהירה לבניית קונספטים חדשים, אני מומחית בפיתוח ופיצוח תוכן והתאמתו לצרכי הקהל המגוונים. יודעת לארוז מוצרים ושירותים והאהבה הגדולה שלי היא פיצוח אתגרים חדשים. חוץ מזה אני גם נשואה לבן ואמא לשלושה (בנים, מיינד יו), וכשאני צריכה משהו לנשמה אני נכנסת למטבח לאפות, אבל זה כבר סיפור למקום אחר.

קרן גרין

CHIEF OF MAKING MAGIC

אני מניעה דברים. קושרת קשרים, יוצרת חיבורים, טווה חוטים. אני יכולה לדבר עם מאה איש ביום, מתחומים שונים; חינוך, בריאות, צבא, פוליטיקה, כלכלה. אני אוהבת אנשים. אני אוהבת שיחות עם אנשים. אני אוהבת תוצאות. אני אוהבת תוצרים. אני אוהבת להחליט מי מחליט. אני אוהבת לדבר, ואיזה מזל שהפכתי את זה למקצוע שלי ואני עפה על זה.

יש לי תואר שני במנהל עסקים. התמחיתי בשיווק ותמיד חלמתי לנהל עסק. שנים רבות עשיתי את זה עבור אחרים. ניהלתי חברה שעסקה בעיצוב תערוכות והקמת נקודות מכירה. עסקתי בפיתוח עיסקי למותגים מקומיים ובינלאומיים. עסקתי בבניית שיתופי פעולה ויצירת קשרים עם חברות וארגונים. אנשים שעובדים איתי אומרים לי ״קרן, תעשי את הקסם שלך״, אומרים שהם לא מכירים עוד מישהו שיודע למכור כמוני. אבל אני לא מרגישה שאני עוסקת בכלל במכירות. אני עוסקת במפגשים, בחיבורים . באנשים. בפירגון. אני סקרנית. אני מתעניינת. בדרך אני גם מוכרת. או בקיצור – Chief of making magic.

ואם שואלים אותי על עצמי, אני פשוט מספרת. כל שיחה היא הזדמנות לקשר הבא. אני מתרגשת מכול פגישה חדשה ומצפה לזו שתבוא אחריה. חוץ מזה אני נשואה לסטיב, אימא מסורה ואוהבת לשלוש בנות ולכלבה וונדי. כשאני לא מקשיבה או מדברת אפשר למצוא אותי מטיילת עם וונדי. עוד דרך מצוינת לפגוש אנשים.

תפריט